CBME Türkiye | 11-14 Aralık 2024

Fuar Alanı | İstanbul Fuar Merkezi Hol 1-2-4-8

Ziyaret Saatleri | 09.30 - 18.30 (Çarşamba-Cuma)
                             09.30 - 16.00 (Cumartesi)

Ziyaretçi Sıkça Sorulan Sorular

CBME Türkiye'yi ziyaret etmek istiyorsunuz ama sorularınız mı var? Sizin için sıkça sorulan ziyaeretçi sorularını aşağıda sıraladık. Halen sorunuza cevap bulamadıysanız eğer, [email protected] e-posta adresine yazabilirsiniz.

İlk olarak, posta kutunuzun "spam" bölümünü kontrol edin ve hala onay e-postanızı bulamıyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Profesyonel ziyaretçiler için fuar kaydı ücretsizdir. Profesyonel olmayan ziyaretçilerimiz fuar alanına giriş yapamazlar. Daha fazla bilgi ve yardım için bizimle iletişime geçin.

Ana menümüzden "ZİYARETÇİ KAYIT" sayfasına tıklayarak kayıt olabilirsiniz. 

Tarih: 11-12-13-14 Aralık 2024 (Çarşamba-Cumartesi)

Saatler: 09.30 - 18.30 (Çarşamba-Cuma)
09.30-16.00 (Cumartesi)

Online Kayıt fuar süresince açık olacaktır.

Fuar alanına kayıt fuar süresi boyunca hergün yapılabilir. Bekleme sürelerinin online kayıt  yaptıranlardan daha uzun olabileceğini lütfen unutmayın. Fuar alanında kayıt yaptıracaksınız, lütfen kayıt sırasında kimlik bilgilerinizi önceden hazırlayın

Hayır, bir mail adresi ile sadece tek kişi için kayıt oluşturabilirsiniz.

İstanbul'da yapacağınız konaklamanızı uygun fiyata yapmak için sınırlı sayıda indirimli otel odası için görüşmeler yaptık. Odanızı ayırtmak için lütfen İndirimli Otel sayfasını ziyaret edin.

Fuar alanına ulaşım seçenekleri hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen Seyahat sayfasına bakınız.

Lütfen bizimle iletişime geçin, ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. [email protected] adresine e-posta gönderebilir veya  Whatsapp iletişim hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. 0 (541) 696-2091.

Ziyareti sıkça sorulan sorularda cevap bulamadıysanız bizimle [email protected] e-posta adresinden iletişime geçebilirsiniz.