CBME Türkiye | 11-14 Aralık 2024

Fuar Alanı | İstanbul Fuar Merkezi Hol 1-2-4-8

Ziyaret Saatleri | 09.30 - 18.30 (Çarşamba-Cuma)
                             09.30 - 16.00 (Cumartesi)

Sektörel Röportajlar

CBME Türkiye Röportajlar Sayfasına Hoş Geldiniz!

SEKTÖREL RÖPORTAJLAR sayfamızda, yerel ve uluslararası bebek ve çocuk ürünleri sektöründen titizlikle seçtiğimiz otoriteler, kurumlar ve öncü kişilerle yaptığımız röportajlarımız yer alıyor. "Çocuk Modası Tasarımcılarıyla Tanışın" ve "Çocuk Modası Fotoğrafçılarıyla Tanışın" isimli yepyeni iki röportaj serimizin ise ilkini yayınlamış bulunuyoruz. Röportaj yazılarımızı beğenirseniz, meslektaşlarınızla da paylaşmanız bizi çok mutlu eder.

Sektörel Röportajlar: Global Trend Otoritesi WGSN'in Satış Müdürü Seden Ünlü

Seminer ve içerik partnerimiz WGSN'in satış müdürü Seden Ünlü ile olan röportajımızda gelecek dönem trendlerinden ipuçları bulabilirsiniz.
DEVAMINI OKUYUN →

Sektörel Röportajlar: Çocuk Moda Tasarımcısı Ayşe Ebru Kurtbağı 

Çocuk moda tasarımcısı Türk modelistlerle tanışın! Yeni başladığımız röportaj serimizin ikinci konuğu Ayşe Ebru Kurtbağı. 10 sorudan oluşan röportaj yazımızda tasarımcı konuğumuz, sektöre yeni başlayacaklar için faydalı ipuçları paylaştı.
DEVAMINI OKUYUN →

Sektörel Röportajlar: Çocuk Moda Fotoğrafçısı Melanee Kate 

ABD'li Çocuk Moda Fotoğrafçısı Melanee Kate, 9 soruda çocuk modası fotoğrafçısı olmak isteyenlerle ipuçları ve içgörülerini paylaşıyor ve markaların koleksiyonlarını pazarlanmasında  fotoğrafın taşıdığı öneme değiniyor.
DEVAMINI OKUYUN →

Sektörel Röportajlar: Çocuk Moda Fotoğrafçısı Melissa Coulier 

ABD’li Çocuk Moda Fotoğrafçısı Melissa Coulier, 11 soruda ipuçları ve iç görülerini paylaşıyor ve markaların koleksiyonlarına katkıda bulunacak çocuk moda fotoğraf çekimi planlamanın beş kolay adımını tavsiye ediyor.
DEVAMINI OKUYUN →

Sektörel Röportajlar: Çocuk Modası Tasarımcısı Züleyha Dirlik 

Çocuk modası tasarımcılarıyla tanışın! Yeni başladığımız röportaj serimizin ilk konuğu Züleyha Dirlik. 10 sorudan oluşan röportaj yazımızda tasarımcı konuğumuz, sektöre yeni girecekler için faydalı ip uçları paylaştı.
DEVAMINI OKUYUN →

Sektörel Röportajlar: Baby & Kid Store Koordinatörü Mehtap Akyel 

CBME Türkiye'nin önemli partnerlerinden ve bebek ve çocuk modası sektörüne özel hazırlanan tek yayın olan Baby & Kid Store Koordinatörü Mehtap Akyel, 7 sorudan oluşan röportajımızda dergideki dijital yeniliklerden bahsetti.
DEVAMINI OKUYUN →

Sektörel Röportajlar: BAGİDER Yönetim Kurulu Başkanı Tunç Karaaslan 

CBME Türkiye'nin kurulduğundan bu yana partneri olan Bebek Araç Gereçleri Üretici, İthalatçı ve Perakendecileri Derneği (BAGİDER) Yönetim Kurulu Başkanı Tunç Karaaslan, 6 sorudan oluşan röportajımızda sektörü anlattı.
DEVAMINI OKUYUN →

Sektörel Röportajlar: CBME China - Alicia Chen 

Global CBME portfolyosundaki en büyük fuar olan CBME China Yurtdışı Satış ve Pazarlama Direktörü Alicia Chen, 6 sorudan oluşan röportajımızda fuarlarındaki dijtialk yenilikleri anlattı.
DEVAMINI OKUYUN →

CBME Türkiye "Trend Postası"na kayıt olun.

"Trend Postası" e-bültenine kayıt olarak, Türkiye ve global bebek ve çocuk ürünleri sektörüyle ilgili trend ve gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN →