CBME Türkiye | 11-14 Aralık 2024

Fuar Alanı | İstanbul Fuar Merkezi Hol 1-2-4-8

Ziyaret Saatleri | 09.30 - 18.30 (Çarşamba-Cuma)
                             09.30 - 16.00 (Cumartesi)

Basın Bültenleri

Son Basın Bültenlerimize Göz Atın

Bölgenin en büyük uluslararası bebek ve çocuk ürünleri fuarı ve platformu olarak CBME Türkiye fuarı ve sekör ile ilgili ilgili en son haber ve gelişmeleri BASIN BÜLTENLERİ sayfamızda günceli bir içerikle aktarıyor olacağız. 

Çocuk Ürünleri Sektörü CBME Türkiye Fuarıyla Sezona İhracatla Başladı

0-16 yaş bebek ve çocuk ürünleri sektörünün uluslararası buluşması CBME Türkiye – 39. Uluslararası İstanbul Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı, 8-11 Aralık 2021 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşti. Fuarı; 107 hedef ülkeden yüksek kalibrede 15.041 sektör profesyoneli ziyaret ettik.
DEVAMINI OKU →

Anne Bebek Çocuk Ürünleri Sektörü CBME Türkiye ile İhracata Koşacak

T.C. Ticaret Bakanlığı’nın fiziki fuarların 1 Eylül’de başlayacağını ilan etmesi üzerine açıklama yapan CBME Türkiye ve İstanbul Kids Fashion Fuar Direktörü Hatice Dinçer, “30 yıldır kesintisiz olarak Ocak ve Haziran aylarında yılda 2 kez düzenlenen bölgenin en güçlü bebek ve çocuk ürünleri fuarı olarak güvenlik ve hijyen tedbirlerini aldık." dedi.
DEVAMINI OKU →

Bebek Çocuk Sektöründe En Çok Harcama Yenidoğan Grubunda Yapılıyor

BAGİDER Başkanı Tunç Karaaslan, Türkiye’de ailelerin çocukları için aylık ortalama 40-60 dolar, yılda ise 480-700 dolar civarında harcama yaptıklarını açıkladı. Türkiye’de her yıl 1,3 milyon bebek dünyaya geldiğine dikkat çeken Karaaslan, 2 milyar dolar iş hacmine sahip sektörde en çok harcamanın yenidoğan grubunda olduğunu söyledi.
DEVAMINI OKU →

Sektör Yeni Yıla Taze ve Katma Değerli Başlangıçla Girecek

Bölgenin en güçlü “bebek ve çocuk ürünleri fuarı” CBME Türkiye Uluslararası İstanbul Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı, 8- 11 Aralık 2021 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde 39. kez düzenlenecek. CBME Türkiye ve İstanbul Kids Fashion Fuar Direktörü Hatice Dinçer, fuar öncesinde soruları yanıtladı. 
DEVAMINI OKU →

CBME Türkiye Pandemi Sonrası Döneme Hazır

Informa Markets Türkiye ekibi olarak bu tecrübemizi ve gücümüzü her alana yansıtıyor ve kesintisiz 30 yıldır Ocak ve Haziran aylarında CBME Türkiye ve İstanbul Kids Fashion Fuarları’nı düzenliyoruz. Bünyemizde; CBME China, CBME India, CBME Indonesia, ABD’de gerçekleşen Children’s Club ve Magic fuarları da bulunuyor.
DEVAMINI OKU →

CBME Türkiye Fuar Direktörü Hatiçe Dinçer'den Sektöre Sesleniş

Dünya ekonomisinin kırılgan olduğu bir dönemde başlayan pandemi krizi, yüzyılımızın en sert resesyonunu yaşattı. Çalışmalarımıza ara vermek bizleri üzse de kriz deneyimlerimize dayanarak, alınan bu hasarların ticaretin yeniden başlamasıyla onarılacağını biliyoruz. CBME Türkiye fuarına, her zamankinden daha fazla ihtiyaç var.
DEVAMINI OKU →

2 Milyar Dolarlık Bebek ve Çocuk Ürünleri Sektörü, Yılda Ortalama Yüzde 20 Büyüyor

CBME Türkiye ve İstanbul Kids Fashion Fuar Direktörü Hatice Dinçer, “Dünya ekonomisi aldığı hasarı, ticaretin yeniden canlanması ile onaracak. Bu canlanmada fuarlar önemli rol üstlenecek. 8-11 Aralık 2021’de İstanbul’da gerçekleştireceğimiz CBME Türkiye ile sektör, yeni yıla taze ve katma değerli bir başlangıç yapacak” dedi. 
DEVAMINI OKU →

Sektörün 2 Milyar Dolarlık Uluslararası Fuarı Sona Erdi!

Dünyada en fazla bebek ve çocuk ürünleri ihraç eden ülkeleri arasında 10’uncu sırada yer alan Türkiye’de, uluslararası platformda bebek ve çocuk modasına yönelik yapılan en uzun soluklu fuar organizasyonu olan CBME Türkiye 38. Uluslararası İstanbul Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı  8-11 Ocak tarihleri arasında gerçekleşti. 
DEVAMINI OKU →

Katlanarak Büyüyen Sektörün İhtisas Fuarı CBME Türkiye

2020 yılının dünyadaki ilk bebek ve çocuk ürünleri fuarı olan CBME Türkiye, 8-11 Ocak tarihleri arasında 38. defa ziyaretçilerine kapılarını açacak. Fuarın başta BDT, Orta Doğu, Kuzey Afika ve Doğu Avrupa bölgeleri olmak üzere, hedef 110 ülkeden gelecek 15.000 ticari alıcının yazacağı siparişlerle ülke ticaretine katkı sağlaması bekleniyor.
DEVAMINI OKU →