CBME Türkiye | 11-14 Aralık 2024

Fuar Alanı | İstanbul Fuar Merkezi Hol 1-2-4-8

Ziyaret Saatleri | 09.30 - 18.30 (Çarşamba-Cuma)
                             09.30 - 16.00 (Cumartesi)

Katılımcılar İçin Sıkça Sorulan Sorular

CBME Türkiye fuar sözleşmenizi imzaladınız mı? İşte katılımcı olduktan sonra merak ettiğiniz soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz.

Kurulum gününde bizimle iletişime geçerek yaka kartlarınızı teslim alabilir veya alana gelmeden önce e-mailinize gelen yaka kartınızı kendiniz de  yazdırabilirsiniz. 

Operasyon ekibimiz ihtiyacınız duyduğunuz her an alanda olacaklardır, tüm sorularınız için kendileriyle iletişime geçebilirsiniz.

Fuar süresince fuar alanı için güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Ancak, stant içi güvenliğinden katılımcı firmalarımız sorumludur. Tüm değerli eşyalarınızı korumanızı ve gün sonlarında standınızı kapatmanızı öneririz.

Fuar organizatörü yaka kartına sahip olan herkesten ve güvenlik görevlilerinden yardım alabilirsiniz. Bu kişiler muhtemel tüm acil durumlar için sürekli fuar alanında olacaklardır.

İstanbul Fuar Merkezinde internet hizmeti ücretsizdir.

Tek katlı standlar için standların maksimum yüksekliği 3,66 metre olarak belirlenmiştir. Üst sınırın herhangi bir şekilde veya şekilde 4,5 metrenin aşılması tehlikeli ve yasaktır.

Ziyaretçilerinize küçük ikramlar veya alkolsüz içecekler sunabilirsiniz. Ancak fuar alanı yönetiminin aldığı karar gereği dışarıdan yiyecek ve içecek siparişini vermek yasaktır. Bu ihtiyaçlarınızı fuar alanında yer alan restorantlarda karşılayabilirsiniz.

İstanbul Fuar Merkezi otoparkını kullanabilirsiniz.

Aradığınız sorunun cevabını bulamadınız mı? Bizimle iletişime geçin.

 Eposta: [email protected]

Whatsapp İletişim Hattı: 0 541 696 20 91