CBME Türkiye | 11-14 Aralık 2024

Fuar Alanı | İstanbul Fuar Merkezi Hol 1-2-4-8

Ziyaret Saatleri | 09.30 - 18.30 (Çarşamba-Cuma)
                             09.30 - 16.00 (Cumartesi)

Neden Ziyaret Etmelisiniz?

Neden CBME Türkiye Fuarını Ziyaret Etmelisiniz?

CBME Türkiye, 30 yıldan beri bebek ve çocuk ürünleri sektörünün önemli firma, marka ve alıcılarını bir araya getiren, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Doğu Avrupa ve BDT-Rusya bölgelerinin en büyük uluslararası fuarıdır. Sektör profesyonelleri, tüm ürünleri tek bir çatı altında inceleyebilir ve yeni sezonun trend olan ürünlerini/hizmetlerini fuarda sipariş edebilir ve kendi müşterilerine sunabilir.

CBME Türkiye Fuarını Ziyaret Etmek İçin 3 Sebep

1. En uygun fiyatlarla en kaliteli ürünleri satın alın.

Yüzlerce marka arasından ihtiyacınıza yönelik kaliteli ürünleri tek bir çatı altında keşfedin. Anında fiyat karşılaştırması yapın, bütçenize en uygun olanı ürünü satın alın.

2. Ulusal ve uluslararası 650'nin üzerinde marka ile tanışın.

Türk üreticiler yanında; Avustralya, Hong-Kong, Rusya Çin ve Hindistan’dan stantlı katılım gösteren firmaların, farklı trend ve çizgilerde ürünleriyle tanışın.

3. Alt kategorilere dair tüm ürün gruplarını tek çatı altında keşfedin.

Pijamadan abiyeye, ev tekstilinden mobilyaya, araç-gereçten aksesuara, bebek ve çocuk ürünleri denildiğinde aklına gelebilecek tüm alt ürün gruplarını keşfedin.

Ziyaretçilerimiz... Hoş Geldiniz!

1.100'den fazla bebek ve çocuk ürünleri markasının yeni ürün ve sezon koleksiyonlarını keşfedin! CBME Türkiye'yi ziyaret ederek lider markaları bir arada görme şansına sahip olun. 0-16 yaş için geniş ürün yelpazesiyle aradığınız her şey 11-14 Aralık 2024'te İstanbul'da!

Katılımcılarımız... Sizler İçin Hazırız!

Bölgenin büyük bebek ve çocuk ürünleri fuarı CBME Türkiye’nin uluslararası ziyaretçi profilini BDT ülkeleri, Balkanlar, Kuzey Afrika ve Orta Doğu'dan gelen 22.000'den fazla kaliteli alıcı oluşturuyor. Size bu büyük pazar potansiyelinden yararlanmak için standınızı hemen ayırtın.

CBME Türkiye "Trend Postası"na kayıt olun.

"Trend Postası" e-bültenine kayıt olarak, Türkiye ve global bebek ve çocuk ürünleri sektörüyle ilgili trend ve gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN →