CBME Türkiye | 11-14 Aralık 2024

Fuar Alanı | İstanbul Fuar Merkezi Hol 1-2-4-8

Ziyaret Saatleri | 09.30 - 18.30 (Çarşamba-Cuma)
                             09.30 - 16.00 (Cumartesi)

Neden Katılımcı Olmalısınız?

Neden CBME Türkiye Katılımcısı Olmalısınız?

Alıcıların yoğun sipariş verdikleri en önemli uluslararası ticari buluşma noktasında siz de yerinizi alın. CBME Türkiye Fuarı katılarak ürünlerinizi hedef kitlenizdeki ticari alıcılarla buluşturabileceksiniz. CBME Türkiye size potansiyel müşterilerle yüz yüze görüşme ve mevcut müşterileriyle de yeniden bağlantı kurması için mükemmel bir fırsat sunuyor.

TEKLİF ALIN→

CBME Türkiye'de Katılımcı Olmanız için 4 Sebep

Küresel Bir Marka

Dünyanın en büyük fuar organizatörü İngiliz Informa Markets tarafından düzenlenen CBME fuarları; Çin, Hindistan, Endonezya ve Amerika’da düzenlenen Magic, Children’s Club gibi uluslararası prestije sahip bebek ve çocuk endüstrisi fuarlarıyla gücünü ve tecrübesini sizlere yansıtmaktadır.

Geniş Pazar Hakimiyeti

CBME Türkiye, Orta Doğu-Kuzey Afrika (MENA) bölgesinin üretim üslerinden biri olan Türkiye’nin ihracat, kapasite ve kalite gücünün her anlamda temsil edildiği sektörünün lider fuarıdır. BDT, Balkanlar, Kuzey Afrika ve Orta Doğu'daki büyük pazar potansiyelinden yararlanmak isteyen üretici firmalar için vazgeçilmez konumdadır.

Yeni Müşteri Bağlantıları

Yeni sezon ürünlerini ilk defa tanıyan ayrıcalıklı müşteriler ile tanışarak, marka vizyonunuzu hedef kitlenizi en hızlı şekilde anlatma şansını yakalayabileceksin ve bu sayede satış ağınızın geniş bir yelpazeye yayabileceksiniz.

Bebek ve Çocuk Ürünleriyle İlgili Tüm Gereksinimlerin Bulunabileceği Adres 

4 gün süren CBME Türkiye'de;  Bebek Çocuk Taşıma ve Güvenlik Araç Gereçleri’, ‘Bebek Bakımı ve Beslenmesi’, ‘Oyuncak ve Bisiklet’, ‘Yenidoğan ve Bebek Giyim’, ‘Çocuk ve Genç Giyim’, ‘Abiye Giyim’, ‘Pijama, Çorap, Çamaşır ve Aksesuar’ ve ‘Mobilya ve Ev Tekstili Ürünleri’ dahil olmak üzere geniş yelpazede ürünler yer alıyor.

Katılımcı Olmak mı İstiyorsunuz?

Bölgenin tek uluslararası fuarı olarak kabul edilen CBME Türkiye’nin uluslararası ziyaretçi profilini BDT ülkeleri, Balkanlar, Kuzey Afrika ve Orta Doğu'dan gelen ziyaretçiler oluşturyor. Size bu büyük pazar potansiyelinden yararlanmak için standınızı hemen ayırtın.

Bizi Katılımcı Markalarımızdan Dinleyin!