CBME Türkiye | 11-14 Aralık 2024

Fuar Alanı | İstanbul Fuar Merkezi Hol 1-2-4-8

Ziyaret Saatleri | 09.30 - 18.30 (Çarşamba-Cuma)
                             09.30 - 16.00 (Cumartesi)

En Büyük Uluslararası Çocuk Ürünleri & Çocuk Modası Fuarı

Orta Doğu, Kuzey Afrika, BDT ve Balkan bölgelerinin tek uluslararası bebek ve çocuk ürünleri ihtisas fuarı CBME Türkiye, 11-14 Aralık 2024 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde 42. kez düzenlenecek. 

11-14 Aralık 2024

İstanbul Fuar Merkezi Hol 1-2-4-8

Geniş ürün yelpazesiyle, ihtiyacınız olan her şey bir arada...

Yenidoğan & Bebek Modası

İhtiyacınıza karşılık bulacağınız, son moda renklerde koleksiyonlar. Modern tesislerde, her kapasiteye göre üretim. Uluslararası sertifikalara uygunluk. Kaliteli kumaşların göz alıcı tasarımlara dönüşmesiyle ortaya çıkan dikkat çekici parçalar.

Ev Teksili & Mobilya

Şık yenidoğan, bebek ve çocuk mobilyalarından, birbirleriyle mükemmel şekilde uyumlu, güçlü çizgilere sahip ev tekstili ürünlerine, katılımcı markalarımız esnek siparişlere uygun mükemmel fiyatlar sunuyor.

Çocuk Modası

Abiyeden pijamaya, çoraptan iç giyime kadar çocuk ve genç modası denince akla gelen tüm alt gruplar, “İlkbahar-Yaz 2025” sezon koleksiyonlarından oluşan geniş bir yelpazede CBME Türkiye fuarında yerini alıyor.

Araç-Gereç & Aksesuar

Dinamik ayrıntılar göz önünde bulundurularak, şık ve konforlu malzemelerin buluşmasıyla üretilen bebek-çocuk araç, gereç ve aksesuarları, tek çatı altında keşfedilmeyi bekliyor.

Yeni Ürünlere Yatırım Yapıp, Yeni Pazarlara Açılın...

Türkiye'nin birçok şehrinden olduğu gibi, farklı ülkelerden gelerek fuarda ürünlerini sergileyen katılımcılarımızla tanışma ve bu yeni pazarlarda iş yapma imkanını yakalayabilirsiniz.

Pazarın Nasıl Şekilleneceğini Görün

Katılımcıların fuar için oluşturduğu yeni koleksiyonları inceleyerek, gelecek sezonda sektörün dinamiklerini öğrenebilirsiniz. Pazar hakkında daha fazla bilgi edinebilir, rakiplerinizden bir adım ileride olabilirsiniz. 

Fiyatları İnceleyin.

Uluslararası bebek ve çocuk ürünleri sektörünün tüm büyük oyuncularının yer alacağı fuarda, İlkbahar/Yaz 2025 sezonu ürün/fiyat politikalarını inceleme fırsatı yakalayabilr, anında fiyat karşılaştırması yapıp, bütçenize en uygun olanı ürünü sipariş yazdırabilirsiniz.

CBME Türkiye 2023 fuarı özet videosunu izlediniz mi?

Uygun Oteller

Size kolay ve her noktadan erişilebilir konaklama olanakları ile benzersiz bir fuar deneyimi sunuyoruz.

Ulaşım

İstanbul Fuar Merkezi kolay ulaşım ve iletişim olanakları ile dünyanın sayılı fuar merkezlerinden biridir. 

BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE TOBB (TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ) DENETİMİNDE DÜZENLENMEKTEDİR.